حمل خودرو با کفی و دکل


حمل خودرو بر دیجی امداد این افتخار را دارد که با پیشرفته ترین ابزارهای موجود خودروبر در دنیا ، بهترین خدمات ممکن از جمله کفی خودروبر و امداد خودرو را به شما هموطنان عزیز ارائه دهد.

خودرو بر طاهر از یک تیم متخصص و حرفه ای تشکیل شده است که باداشتن بیمه بارنامه رسمی کشور و بانهایت دقت و سرعت بالا با دریافت هرینه مناسب اتومبیل شما را به مقصد مورد نظر می رساند.

خودروبر دیجی امداد یک شرکت عرضه کننده خدمات حمل و نقل ، تعمیرات در محل مشتری است.

اگر نیاز به جابجایی ماشین خود دارید یا اگر ماشین شما تصادف کرده است یا اگر ماشین خراب شده و کار نمی کند، تنها کافی است که با ما تماس بگیرید.

شرکت حمل خودرو طاهر دارای متنوع کفی ، یدک کش ، نیسان چرخگیر و نیسان جرثقیل است.

اگر دارای هر نوع ماشین هستید اعم از شاسی بلند، وانت، خودروهای لوکس و سدان، می توانید خودرو بر از ماشین مخصوص حمل طاهر استفاده نمائید.

همچنین میتوانید از خدمات لوله بازکنی در تهران استفاده کنید

خودروبر یا خودرو بر چیست ؟

خودروبر طاهر دارای پرسنل و رانندگان متعهد و مجرب است که بیشتر با خودرو بر آشنا خواهیم شد.

اخلاق حرفه ای رانندگی، رانندگی با احتیاط، استفاده از تجهیزات ایمنی برای محافظت از ، بارنامه رسمی و بیمه نامه از دیگر ویژگی های بارز شرکت حمل خودرو دیجی امداد بشمار می رود. شرکت خودروبر طاهر علاوه بر حمل و نقل ، خدمات دیگری مانند امداد سیار و شبانه روزی به همراه تعمیرات در محل مشتری را نیز عرضه می کند. بدین ترتیب اگر در جاده و یا خیابان ماشین شما دچار مشکل گردید، دیگر نگرانی نخواهید داشت. کافی است که با شماره تلفن خودروبر طاهر تماس گرفته تا در اسرع وقت خدمات مورد نیاز شما ارائه گردد.