امداد قفل و سوئیچ


مرکز امداد قفل

هریک از ما حداقل یکبار کلید خود را گم کرده، جا گذاشته و یا آن را شکسته ایم.

به دلیل بالا رفتن آمار سرقت و نا امن شدن شهرها گم کردن کلید می تواند تبدیل به معضلی استرس زا شود به خصوص اگر ندانید که کلیدتان را گم کرده اید یا اینه کسی آن را از شما دزدیده است.
زندگی پرمشغله ی امروزی باعث شده که برای انجام اکثر کارهایمان عجله داشته باشیم و این عجله در اکثر موارد باعث حواس پرتی نیز می شود بنابراین کلید، کیف پول، کارت بانکی یا هریک از وسایل ضروری خود را جا می گذاریم و تا وقتی نیازی به آن ها نداشته باشیم از این موضوع اطلاع باخبر نخواهیم شد.

در برخی موارد نیز گیر کردن کلید داخل قفل و شکستن آن می تواند دردسرساز باشد.

تمامی موارد ذکر شده و مواردی از این قبیل شرایطی استرس زا برای ما فراهم می کنند.

اصولاً در شرایط پراسترس گرفتن تصمیم آنی کار راحتی نیست و اکثر افراد در این شرایط سردرگم شده و نمی دانند که باید چه اقدامی انجام دهند.

یکی از بهترین راه حل ها در چنین شرایطی تماس با مرکز امداد قفل است.

اما مرکز امداد قفل چیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟ برای یافتن پاسخ این سؤالات با ما همراه باشید.
تخصص مرکز امداد قفل

مراکز امداد قفل مراکزی متشکل از افراد متخصص، ماهر و کارشناس در زمینه ی انواع قفل می باشند.

این افراد ماهر و متخصص با شناخت کامل از ساختار انواع قفل توانایی تعمیر، تعویض و باز کردن انواع قفل ها را داشته و انواع فعالیت های ساخت و فروش را نیز انجام می دهند.

قفل ها دیگر ساختار ساده ی گذشته را ندارند و پیشرفته تر شدن آن ها مستلزم داشتن علم بیشتر در نحوه ی ساخت و تعمیر آن ها است.

با وجود پیشرفته تر شدن قفل ها هنوز هم نیاز به مراکز امداد قفل وجود دارد و در واقع می توان گفت این نوع مراکز جزو مشاغل مهم و امنیتی محسوب می شوند.

تعمیر، تعویض و باز کردن قفل درب انواع خودرو
فروش تجهیزات دوربین های مدار بسته
تعمیر و فروش انواع قفل و دستگیره
فروش انواع گاو صندوق
تعمیر و باز کردن قفل گاو صندوق
تعمیر و فروش انواع ریموت کنترل
باز کردن درب پارکینگ
تعمیر و فروش انواع قفل های دیجیتال
تعمیر و تعویض انواع جک درب
تعمیر و فروش دزدگیر و ضبط خودرو
ساخت انواع کلیدهای ساده و کامپیوتری
ساخت انواع سوئیچ های ضد سرقت
کددهی به سوئیچ های ضد سرقت خودرو
تعمیر قفل درب های ضد سرقت
باز کردن انواع درب های ضد سرقت و معمولی
….

همانطور که گفته شد این حرفه نسبت به گذشته پیشرفته تر شده بنابراین افرادی که قصد ورود به این حوزه را دارند باید آموزش های بیشتری دیده و به دنبال کسب تجربه باشند.

کارشناسی که در مرکز امداد قفل آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان است باید توانایی و هنر ساخت و تعمیر انواع قفل و کلیدها را داشته باشد.

به روز یا همان آپدیت بودن از دیگر ویژگی های مهم این افراد است و در این حرفه اهمیت بسزایی دارد زیرا همانطور که بیان شد امروزه به دلیل مسائل امنیتی ساختار قفل ها پیچیده تر و پیشرفته تر از انواع معمولی قدیمی شده است.

کارشناس مرکز امداد قفل باید در حدی با انواع قفل و ساختارهای آن آشنا باشد که بتواند تمامی اقدامات مربوط به تعمیر، رفع ایراد، تعویض و ساخت آن را بدون کوچکترین مشکل و در کمترین زمان انجام دهد.

توانایی کار با دستگاه های برش کاری و تراشکاری از دیگر ویژگی های افراد مشغول در این حوزه می باشد.

پس نتیجه می گیریم که این صنعت نیازمند افرادی متخصص، ماهر و مجرب است که آشنایی کاملی با انواع قفل و کلیدها داشته و توانایی تعمیر و تعویض انواع آن ها را بدون هیچ مشکلی داشته باشند.