پنچرگیری سیار


شاید تجربه پنچرگیری سیار – پنچری سیار تهران را داشته باشید زیرا که حرکت با لاستیک پنچر بسیار خطرناک میباشد بنابراین باید به محض متوجه شدن این موضوع پنچری خودرو خود را بگیرید.از سویی گاهی اوقات ممکن است بدلیل باز نشدن طولانی مدت لاستیک و زنگ زدگی بین رینگ و لاستیک برای پنچرگیری خودرو دچار مشکل شوید دراینجاست که میتوانید با امداد خودرو دیجی امداد با شماره ۰۹۱۲۷۳۳۸۴۴۰ تماس بگیرید تا امدادگران مجرب ما در کمترین زمان کنار شما حضور یابند.

لاستیک تیوبلس چیست و چه مزایایی دارد؟

تایرهای بدون تیوب یا تیوبلس (Tubeless Tire) گونه‌ای از تایر هستند که به سبب بهره مندی از خصوصیات کیفی ویژه‌ای از جمله ایمنی بالا، راحتی در کار و عملکرد خوب، در میان انواع تایر جایگاه ویژه‌ای را بخود اختصاص داده‌اند.

ساختمان لاستیک تیوبلس

تایر تیوبلس از لحاظ ساختمان شبیه به لاستیک معمولی می‌باشد؛ با این تفاوت که جدار داخلی آن بوسیله لایه نازکی از بوتیل (Butyl) بطور کامل عایق بندی شده است.

این لایه لاستیک که از پلیمریزاسیون ایزوبوتیل بدست می‌آید، همان لایه نازکی است که در جدار داخلی تیوب‌های معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این لایه مانع از نشتی هوا شده و بنابراین تایر و لبه چرخ تشکیل یک مخزن هوا را می‌دهند که مانند تیوب معمولی قابلیت نگهداری هوا را دارا است.

لذا در لاستیک تیوبلس نیازی به تیوب و روبان لاستیکی دور چرخ (Flap) نیست. همچنین بر خلاف لاستیک‌های معمولی که بر روی چرخ چند قسمتی (Multi-piece Wheel) سوار می‌شوند، لاستیک تیوبلس می‌تواند بر روی چرخ یکپارچه (Single-piece Wheel) سوار شود.

عملکرد لاستیک تیوبلس

درصورتی که شئی مانند میخ وارد بدنه لاستیک معمولی و تیوب شود، با سوراخ کردن جداره آنها موجب خارج شدن سریع هوا خواهد شد.

این در حالیست که در لاستیک تیوبلس پس از ورود میخ به بدنه لاستیک اطراف آن به سرعت آب بندی شده و خود میخ نیز بعنوان درپوش راه خروج هوا را می‌بندد.

یک تایر تیوبلس که درست نصب شده باشد، بطور متوسط باد را با سرعت ۲۵/۰ اتمسفر در روز از دست می‌دهد.

مزایای لاستیک تیوبلس

هرچند که هر دو لاستیک معمولی و تیوبلس در اندازه یکسان و فشار باد یکسان می‌توانند میزان بار یکسانی را تحمل کنند، لیکن لاستیک تیوبلس مزایای خاصی دارد که به ذکر آن‌ها می‌پردازیم.

• نصب لاستیک تیوبلس بسیار ساده‌تر است.

• استفاده از آن موجب کاهش وزن خودرو می‌شود.

• تعداد قطعات کمتر و تعمیر آنها ساده‌تر است.

• افزایش عمر تسمه درون لاستیک (Bead) بسبب افزایش فضای خالی در چرخ که منجر به کاهش انتقال حرارت از لنت ترمز خواهدشد.

• افزایش عمر تاج و دیواره جانبی لاستیک.

• افزایش تعادل جانبی بر سر پیچ‌ها و در هنگام دور زدن به دلیل کمتر بودن ارتفاع در مقطع لاستیک.

• عدم انفجار لاستیک به سبب پنچری و افزایش ضریب ایمنی.

• افزایش فاصله زمانی میان پنچری و خوابیدن لاستیک که به راننده این امکان را می‌دهد که خود را به تعمیرگاه برساند.

• کاهش صدمات وارده از دست اندازهای مسیر به جلوبندی به سبب مقاومت لاستیک نسبت به ضربات وارده.

• عدم امکان وجود پنچری ریز در لاستیک بدلیل ساختار خاص لاستیک تیوبلس.

• عدم امکان نفوذ شیئ ریز از کناره لاستیک به داخل آن.

پنچرگیری سیار تهران

امداد خودرو دیجی امداد با بهره گیری از دستگاه پمپ باد، یاری رسان شما در شمال تهران، شمال غربی و غرب تهران می باشد. پنچرگیری و تعویض زاپاس برای انواع خودروهای سواری و شاسی بلند با امکانات کامل انجام خواهد شد.

در صورت پنچری لاستیک خودرو با شماره ۰۹۱۲۷۳۳۸۴۴۰ تماس حاصل فرمایید.

خدمات مربوط به پنچرگیری سیار لاستیک تیوبلس، تعویض زاپاس، تنظیم باد، یدک کش و حمل خودرو تا آپاراتی و … توسط متخصصین امدادخودرو انجام خواهد شد.

پنچرگیری سیار شمال تهران

پنچرگیری سیار و امداد خودرو شمال تهران شامل مناطق پنچری خودرو پارک وی – پنچری خودرو الهیه – پنچری خودرو تجریش – پنچری خودرو ولنجک – پنچری خودرو جردن – پنچری خودرو چمران – پنچری خودرو نیایش – پنچری خودرو ونک – پنچری خودرو  سئول – پنچری خودرو فرشته و سایر مناطق شمالی تهران میباشد.

پنچرگیری سیار غرب تهران

پنچرگیری و امداد خودرو غرب تهران شامل پنچری خودرو شهرک غرب – پنچری خودرو سعادت آباد – پنچری خودرو فرحزاد – پنچری خودرو شهرک اکباتان – پنچری خودرو مرزداران – پنچری خودرو پونک – پنچری خودرو ستاری – پنچری خودرو اشرفی اصفهانی – پنچری خودرو شهران – پنچری خودرو آزادی – پنچری خودرو آزادگان – پنچری خودرو چیتگر و سایر مناطق غربی می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن امداد خودرو سیار جهت پنچرگیری، تعویض زاپاس و یدک کش خودروی شما آماده انجام وظیفه خواهد بود.

مجموعه خودرو دیجی امداد افتخار خدمت رسانی و امداد خودروی تهران در تمام نقاط تهران جهت امدادخودرو و پنچرگیری را دارد که زمان خدمت رسانی ممکن است با مناطق شمالی و غربی نام برده شده کمی متفاوت باشد.